brýle ze dřeva

Dřevěné brýle jsou decentní a velmi stylové brýle, které se hodí pro každého. Nejsou to jen obyčejné brýle, je to i módní doplněk!

Všechny dřevěné brýle značky BREVNO jsou ručně vyráběny z přírodního dřeva a dělí se do 4 kolekcí.

 

 

Základní kolekce – Přírodní barvy dřeva (ořech, kořen ořechů, palisandr a bříza). Brýle jsou vyrobeny z 9 vrstev tenké dýhy a to zajišťuje pružnost obruby a vysokou pevnost. Jsou použity vysoce kvalitní panty s pružinovým mechanismem (flex) a německá sedýlka z lékařského silikonu a nerezové oceli. To umožňuje částečné úpravy obruby dle potřeb zákazníka.

 

Barevná kolekce – Horní vrstva (dýha) je obarvená velmi spolehlivým způsobem, kdy pigment pronikne až do dřevěných vláken a tím zaručujeme velmi velkou barevnou stálost. Barvení se provádí speciální vysokotlakou technologií s kvalitní pigmentovou barvou.

 

Polodřevěná kolekce – Na obrubách z této kolekce lze upravovat koncovky straniček, na rozdíl od celodřevěných. V tomto modelu lze také použít silné čočky.

 

Nejdříve se vyrobí celodřevěná obruba a potom se láme spodní část očnice. Následně se obruba vloží do formy a zalije roztavenou pryskyřicí. Pryskyřice pronikne do struktury dřeva a tím vznikne velmi pevný spoj.

 

Experimentální kolekceBrýle pro výrazné a extravagantní typy lidí. Tyto modely brýlí jsou navrženy designéry značky BREVNO tak, aby svým působivým vzhledem fungovali nejen jako brýle, ale i módní doplněk.

 

 

V každé kolekci jsou jak dioptrické, tak i sluneční brýle. Všechny sluneční brýle mají velmi kvalitní polarizační skla.