Brýlový Second Hand

Brýlový second hand

Co děláte s nepoužívanými brýlemi?

Nevyhazujte je!

Můžete je dát na charitu nebo je můžete přinést do Brýlového Second Handu. To znamená, že nám můžete donést své již nepoužívané brýle, které my zrenovujeme a někomu jinému mohou udělat velkou radost a Vám přinesou dobrý pocit a nějakou korunu navíc. A my za prodané obruby pošleme 10 % na dobrou věc a pomůžeme těm, kdo to nejvíce potřebuje.

Přijímáme obruby ve výborném stavu. Podmínky výkupu si můžete přečíst zde. Dobrou věc uděláte i nákupem těchto obrub, nejsou vůbec drahé a s minimálně roční zárukou.

Více informací můžete zjistit po telefonu 775 008 440.

Máme STOP-STAV výkupu obrub z důvodu velkého počtu na skladě.

 

přes 0
brýlových obrub v sekci secondhand
Zatím jsme jen “dobří andělé”. Pokud máte lepší nápad na charitativní organizaci, dejte nám vědět.
AIM Optic
0
Odeslaná částka

Malá ochutnávka naší nabídky Brýlového Second Handu

Podmínky výkupu obrub
  • Přijímáme obruby jen ve výborném stavu. Neopravované a bez jakýchkoliv materiálových změn. 
  • Každou obrubu optik posuzuje na možnost dalšího zábrusu nových brýlových čoček (stáří materiálu, stav kovových pantů atd.). Nevyhovující obruby nemůžeme bohužel přijmout.
  • Nepřijímáme tzv. hotovky (tam nejdou vyměnit brýlové čočky).
  • Odkupujeme pouze obruby. Skla pro nového zákazníka vyrábíme nová dle jeho parametrů.
  • Vypisujeme výkupní smlouvu na komisní prodej. To znamená, že peníze Vám zašleme ihned po prodeji obruby. V případě, že obdržíme doklad k obroučce (faktura/zakázkový list) na Vaše jméno, můžeme obroučku rovnou vykoupit. Je možné se také domluvit i na slevě na nákup u nás.
  • Rádi přijmeme všechny tvary, typy a barvy, včetně dětských a retro obrub.
  • Neváhejte se u nás zastavit se všemi brýlemi, co máte. Pokud nějaké nebudou vhodné k dalšímu prodeji, rádi je přijmeme na náhradní díly.

Pokud jste si z Brýlového Second Handu nevybrali nezoufejte, stále máme pro vás velkou nabídku nových brýlí a dřevěné brýle.